Dětský MTB kroužek (voucher)

Vyberte dárek

Přípravka

Dárkový poukaz na 4x 2,5 hod ve skupině pro nejmenší děti, které se s jízdou v terénu teprve seznamují. Pohodová atmosféra, technika i tempo vhodné pro věk 5-8 let. S přípravkou si jízdu v terénu zamilují! Kompletní info najdeš ZDE.

Cena: 3600 Kč

Koupit

Mírně pokročilá skupina

Dárkový poukaz na 4x 2,5 hod ve skupině pro děti, které jízdu v běžném terénu zvládají a potřebují zlepšit techniku, ať zvládají i náročnější výzvy. Ideální od 9 let. S mírně pokročilou skupinou je těžší terén bude bavit! Kompletní info najdeš ZDE.

Cena: 3600 Kč

Koupit

Pokročilá skupina

Dárkový poukaz na 4x 2,5 hod ve skupině pro děti, které chtějí zvládat prudké sjezdy, kořeny, kameny, dropy, skoky i parádičky na zemi. Ideální od 9 let. S pokročilou skupinou to tam pošlou ve velkém stylu! Kompletní info najdeš ZDE.

Cena: 3600 Kč

Koupit

Prakticky všechny naše kroužky MTB jízdy můžeš dětem pořídit i jako dárkový poukaz. Stačí vybrat z možností výše tu nejlepší variantu. Poté si vyberete z jakéhokoliv vypsaného termínu a přihlásíte se unikátním kódem, který obdržíte. Jde o ideální dárek pro všechny rodiče, co chtějí, ať si jejich děti vybudují kladný vztah k jízdě na kole v přírodě.

Trénujeme v Praze a okolí. Termíny ZDE. Platnost 1 rok od zakoupení. 


Dárkové poukazy nakoupíš výše, nejčastější dotazy najdeš níže.

Pokud máš i tak dotazy, napiš mail či zavolej. Rádi pomůžeme!

Proč darovat dětský MTB kroužek?

Máš dotaz ohledně MTB dárků?

Pravděpodobně jsme jej již zodpověděli

TG děti menší-9.jpg -  (tg-de-ti-mens-i-9thumb300.jpg) TG děti pokročilý-43.jpg -  (tg-de-ti-pokroc-ily-43thumb300.jpg) TG děti pokročilý-19.jpg -  (tg-de-ti-pokroc-ily-19thumb300.jpg) TG děti menší-26.jpg -  (tg-de-ti-mens-i-26thumb300.jpg)

Parťáci projektu