Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

#pridejse - Prázdniny jsou v plném proudu, tak #nejezdisam!

01.07.2019 | TG Times

Prázdniny jsou v plném proudu! Hledáš tipy na zajímavé akce na horském kole nebo techniku jízdy? Novinka! Odteď Ti každý měsíc servírujeme tipy na jízdu v terénu i ty nejzajímavější akce v sedle kola. O všem se dočteš níže.

Top tři na červenec. Přidáš se?

Trénuj a zlepši svou jízdu! Chceš létat? Základy skoku vhodné i pro začínající skokany, ale také dropy, terénní sjezdy, bunny hop či manuál potrénujeme v samostatných coaching lekcích!

Více info, termíny a registrace zde!

Trail-Guide_skoky_sxoyhd.jpg


Saalbach & Davos ! Stále hledáš partu pro dovolenou na horském kole? První Rakousko za námi - mrkni na fotky zde!

Byli jsme ve Švýcarsku a tady můžeš vidět fotky! A v srpnu i září jedeme znovu! Jedeš taky?

Pro více info klikni zde !

Trail-Guide_Saalbach_2019_epnmix.jpg


Hledáš ideální MTB výbavu? Váháš, co za výbavu vzít na vyjížďku do lesa, enduro závod nebo do bikeparku? Už za pár dní spouštíme TG Shop plný praktických tipů na MTB výbavu podle typu terénu!

Vše se dozvíš včas na Facebooku!

TGshop_4_bxjkb3.jpg


MTB tip měsíce - Jak na skoky?

Pokud máš za sebou úspěšně skočenou lavici nebo dvoják, dobře si zapamatuj, jak vypadá, jaká je nájezdová rychlost, odraz a délka. Až příště potkáš podobný skok, vybavíš si, co už máš zvládnuté. Hlavně si tak lépe uvědomíš, že to vlastně není nic nového a že už to dávno umíš. Skok po skoku, tak postupně a hlavně bezpečně získáš jistotu ve vzduchu i základy na velké skoky!


Stále čteš? Tohle Tě může zajímat!

Zkoušíme nové věci! Doporučení na kvalitní a stylové oblečení i MTB výbavu podle typu terénu a naší vlastní zkušenosti. Již brzy!

TGshop_35_nrt6da.jpg


Zařiď teambuilding na kole! Na pár hodin, den či déle! Akce v sedle kola umíme zařídit i pro Tvůj firemní kolektiv. Stačí nám napsat.

Trail-Guide_teambuilding_xl8fyd.jpg


Chutná Ti sójový suk? Energetický suk Long energy snack od Penco chutná přesně jako ten klasický. Ideální parťák na vyjížďky a zahraniční výjezdy! A TG Club ho má s 30% slevou!

Trail_Guide_Penco_long_energy_snack_y0o5mi.jpg


Hledáš ochranu ráfku? Tvůj ráfek při nárazech ochrání speciální pěna. A to se vyplatí! Máme nového parťáka Made for Trails. Členové TG Klubu navíc získají 15% slevu na výztuhu kol PANZER při nákupu přes e-mail nebo eshop, který bude spuštěn za pár dní.

IMG_4494_mzninj.jpg


Být součástí užší TG party a čerpat řadu výhod můžeš vždy v našem bike clubu.

Všechny Trail-Guide akce vždy najdeš v kalendáři akcí tady na webu!