Daruj MTB dárek, co potěší více

Hledáš dárek pro bikera? Máme 6 tipů!


Každý si přejeme svým nejbližším rozdávat (nejen) na Vánoce radost.  Letos bude opět tím vůbec nejlepším dárkem šance potkat se ve zdravé atmosféře rodinného kruhu.  A tradice říká, že si při té příležitosti můžeme dát kapří polívku, žlučníkový záchvat, zajít na půlnoční a také se vzájemně obdarovat.  Trefit se do vkusu bikera je ale náročné. Jen my přece rozumíme svému koníčku nejlépe. Připravili jsme proto 6 tipů na MTB dárky pro bikery od Trail-Guide. Věříme, že potěší!


1. Trail-Medic MTB lékárnička

Daruj praktickou lékárničku pro bikery sestavenou pod taktovkou týmového záchranáře PJe. Vozí ji TG instruktoři i průvodci a obsahuje vše pro zajištění nejčastějších MTB zranění. Navíc je ve stylovém obalu a s QR kódem na appku Záchranka. Tenhle dárek má smysl!

Chci koupit lékárničku2. Voucher na kurz MTB jízdy

Všechny naše kurzy MTB jízdy můžeš darovat poukazem. Stačí vybrat ideální typ kurzu a zakoupit jej "jako dárek".  Na mail Ti přijde PDF voucher a unikátní kód. Pak stačí, aby si obdarovaný vybral z nabídky 2022 termínů a na kurz se přihlásil přes svůj kód (Termíny vypíšeme v zimě, trénujeme každý týden duben - září v Praze a okolí). Váháš, co vybrat? Bikerům,  kteří v terénu spíše začínají doporučujeme "mírně pokročilý kurz", zkušenějším pak "středně pokročilý". Pro experty máme "triky ve vzduchu" či na "triky na zemi". Pro všechny pak "indivdual výcvik". Pokud stále váháš, ozvi se nám a poradíme s výběrem.

Chci vybrat kurz a koupit poukaz3. Trail-Guard MTB blatníček

Funkční stylovka a nezbytná výbava každého trail / enduro bikera. Blatníček v mokru chrání vidlici i jezdce od toho nejhoršího bláta či vody, v suchu tvoří stylový doplňek designu kola. Tento blatníček jsme chtěli udělat už mega dlouho a letos je konečně tu! Ve 4 barvách. Stačí vybrat tu ideální.

Chci koupit blatníček4. Trail-Rider oblečení

Daruj MTB lifestyle tričko, mikinu nebo čepici, co bude dělat radost, i když nesedí zrovna na kole! Osobitý design, dámské i pánské střihy, různé barvy, super pohodlný materiál z biobavlny a certifikáty udržitelnosti i kvality! Ať reprezentuje partu Trail Rider i když zrovna sedí v kanclu nebo na pivu.

Chci vybrat a koupit oblečení


5. Voucher na zahraniční MTB výjezd

Ultimátní MTB zážitek v Alpách! Nejlepší zážitky jsou totiž s partou lidí na stejné vlně a nejlepších trailech, které lokalita nabízí. Ideální jako společný dárek skupiny přátel či kolegů z práce.  Stejně jako u kurzů stačí vybrat ideální typ zahraničního MTB výjezdu a zakoupit jej "jako dárek".  Na mail Ti přijde PDF voucher a unikátní kód. Pak stačí, aby si obdarovaný vybral z nabídky 2022 termínů a na biketrip se přihlásil přes svůj kód (Termíny vypíšeme v zimě, jezdíme červen - září). Váháš, co vybrat? Bikerům, kteří se s Alpami spíše seznamují doporučujeme Saalbach. Těm, co mají rádi vysokou nadmořskou výšku a epické přírodní traily a bikeparky pak Davos či Livigno či Reschenpass. Pokud stále váháš, ozvi se nám a poradíme s výběrem.

Chci vybrat a koupit poukaz


6. Voucher na kroužek MTB jízdy

Sejmi dvě mouchy jednou ranou! Jsi rodič a tak jako tak plánuješ svou ratolest přihlásit do našeho kroužku MTB jízdy? Odkomunikuj to dítěti jako dárek. Stačí vybrat odpovídající skupinu a zakoupit ji "jako dárek".  Na mail Ti přijde PDF voucher a unikátní kód. Pak stačí, ať dítěti vybereš z nabídky 2022 termínů a na kroužek je přihlásíš kód z mailu (Termíny vypíšeme v zimě (trénujeme každý čtvrtek duben - červen, září). Váháš, jakou skupinu vybrat? Ozvi se nám a poradíme!

Chci vybrat a zakoupit poukazZaujal Tě některý z našich dárků, ale váháš s výběrem?


Ozvi se Filipovi. Poradí Ti s výběrem.

+420 603 372 422
info@trail-guide.cz


Přejeme spoustu pohodového a zdravého flow nejen přes svátky! 

Parťáci projektu