Zážitky bikerů

Martin Holub

"Naučit se dropy a skákat dvojáky na stará kolena? Moc jsem tomu nedával, ale fakt že jo! Za půl dne individuálky je to tam. A navíc s pocitem lehkosti. Pohodoví kluci tihle Trail-Guidi. Z jara, před sezónou jdu zase. Jistota a požitek z jízdy je po kurzu o level výš."

Veronika Benson

"Na Trail-Guide jsem narazila úplně náhodou na internetu. Hledala jsem nějaký nový impuls, možná lidi co jezdí, možná radu jak na dropík, nebo možná obojí. Jen tak ze zvědavosti, jestli mi to teda něco dá, jsem se přihlásila na vyjížďku a na pokročilý kurzík. Atmosféra úžasná, pusa od ucha k uchu, lidi príma a tak jsem zkusila další lekce a další vyjížďky a aby doma nežárlili, tak jsem přihlásila do kurzů i své dítko. A náš dojem z vyjížděk, kurzů, víkendů a celého toho TG projektu? Jednoznačně pozitivní! Vlastně takový trochu balíček na míru :) Pohodové výlety, chvilky adrenalinu, aktivita pro potomka, víkendy v bikeparku... a hlavně - balíček přišel se spoustou nových, skvělých kamarádů co mají rádi kolo v terénu, výzvy a legraci. Díky TG a těším se na další sezónu :) "

Marek Nevrklo

"Trail-Guide připravil parádní dětský kurz. Způsob výuky byl šitý na míru dětem, ale od první lekce bylo jasné, že se jde nekompromisně po správné technice jízdy, tak aby děti měly všechny nezbytné dovednosti pro hravý a bezpečný pohyb v terénu. Syna to bavilo a stoprocentně budeme pokračovat!"

Jirka Medovník

"Před čtyřmi lety jsem si uvědomil, že na horském kole kole chci umět víc, než jen trávit krásné dny na technicky nenáročných XC trasách a TG toto mé přání splnil. Krůček po krůčku, od základního kurzu jízdy k pokročilému a následně prvnímu zahraničnímu výjezdu, vše mělo a má neuvěřitelně pozitivní dynamiku a vývoj. Potkal jsem bezvadné lidi, naladěné na stejnou vlnovou délku a díky tomu všemu získalo bajkování úplně nový, netušený rozměr...Díky moc za všechny ty cenné zkušenosti a úžasné zážitky, už se moc těším na další :-) "

Filip Weber

"Prostě báječný přístup lektorů Petra a Marcela. Trénovali na individuálních lekcích dvě děti 9 a 10 let. Už po několika prvních trénincích děti zvládly černé traily na Trutnovských stezkách a Rychlebských horách. Trenéři byli trpěliví a měli super odhad, co ještě děti zvládnou a co už ne."

Vladimír Moravec

"Zahraniční výjezd mě nadchnul. Organizací, péčí o lidi ze strany TG, kamarádským prostředím, nenásilným odborným "guidováním" naší skupiny na tratích. Uvítal bych lepší možnost přípravy na odjezd poslední den po vyjížďce; tj. uložení bagáže, kola do odjezdu, případně sprchu v penzionu před vlastním odjezdem."

Lucie Janoušková

"S TG jsem potkala jsem skvělou partu lidí kteří mě profi a zároveň neformálně učí, jak se na kole víc než jen udržet. Takže před obrubníkem už z kola trapně neslejzám, sjedu i prudkej kopec (některej :D) a sem tam si z něčeho i skočím. Vyjížďky, kurzy, zahraniční výjezdy - všechny akce byly výborně organizovaný a vedený. A měly citelný efekt (nejen) na moje dovednosti."

Magda Proschová

"Dostali jsme strašně moc zkušeností. Bylo to velmi fyzicky náročné, ale úžasné. Nemohli jsme ani usnout, jak jsme s klukama pořád vzpomínali na celý den. Lukáš Neasi nám předal hodně rad, tipů a naučil nás hodně technických triků, které k MTB jízdě patří."

Hledáš další recenze nebo chceš přidat tu svou?

Bude nám ctí!

FB recenze Google recenze

Parťáci projektu