Daruj MTB dárek, co potěší více

Vylepšujeme koncept kurzů jízdy

Trail-guide jsme před 6 lety založili, abychom dělali jízdu v terénu zábavnější. Kurzy jsou klíčovou součásí naší mise, a tak každoročně vylepšujeme naši vlastní metodiku výcviku, tréninkové lokality, přidáváme nová pokročilejší témata.

Zkrátka se snažíme koncept kurzů ladit k dokonalosti. Sami bychom to ale nikdy nezvládli, a tak se průběžně ptáme absolventů kurzů na jejich názor (díky všem, kdo jste se zapojili!).

Právě z loňské zpětné vazby nám vyplynulo, že byste v některých situacích ocenili ještě více zpětné vazby i tréninku. U skupinových kurzů tak snižujeme maximální počet bikerů na instruktora z původních 6 na nových 5 osob (mimochodem všeobecně uznávaná mezinárodní metodika doporučuje 5-7 osob na instruktora). Mírně jsme proto navýšili cenu kurzů, aby to jako celek dávalo smysl a vím, že za to dostaneš odpovídající hodnotu. 

Další novinkou je přidání druhého instruktora na středně pokročilý kurz, který jsme doteď vyučovali v 1 osobě. Proč? Naši kluci instruktoři vnímají, že ve dvou se to lépe táhne i při pokročilejším tréninku. Už loni se běžně dělo, že si na pokročilých lekcích takhle vypomáhali, protože je to bavilo víc a dokázali vám dávat víc zpětné vazby i videocoachingu než než při one man show. Navíc se můžete agilně dělit do více tréninkových skupin v situacích, kdy to dává smysl. Tréninkové zóny na to máme připraveny, takže to po všech stránkách beru jako krok vpřed!

Komplet kurzy jízdy najdeš tady


Pokud máš jakýkoliv podnět či nápad na vylepšení, vždy Tě rádi uslyšíme. Klidně se mi ozvi na +420 775 684 836 nebo tom@trail-guide.cz

Měj se fajn a ať to šlape!


Tom
spoluzakladatel a TG máma 

Parťáci projektu