Sezona je za rohem, přidáš se na otvíračku 21. dubna? více

Sezona je za rohem, přidáš se na otvíračku 21. dubna?

V neděli, 21. 4. v 11 hodin se potkáme u našeho parťáka SBCR. Máme připravené vyjížďky, kurz na zkoušku, sranda závody, společné opékání špekáčků a také představení novinek, které na sezónu 2024 chystáme.

Jak to bude probíhat?

  • dvě vyjížďky v okolí SBCR
  • kurz MTB jízdy na zkoušku 
  • představení Trail-Guide plánů na sezónu 2024
  • sranda závody o věcné ceny na pumptracku a okolí SBCR
  • opékání špekáčků a (ne)alko limča

Začátek a společné vyjížďky - 11 - 13:30h

V 11h otevírá restaurace, kde Ti rádi připraví ranní kávu nebo snídani.  Poté  vyrazíš s našimi průvodci na vyjížďku v okolí SBCR.  Můžeš si vybrat ze dvou úrovní - Trail s lehčím terénem a nebo All-Mountain, kde na Tebe budou čekat už náročnější terénní výzvy. Počítej, že vyjížďka bude trvat zhruba 2,5 hodiny. Nemusíš se o nic starat a jen vyrazit. V SBCR můžeš využít i plné zázemí se skříňkami a sprchami.

CHCI NA TRAIL VYJÍŽĎKU

CHCI NA AM VYJÍŽĎKU

Kurz MTB jízdy na zkoušku - 15h - 17h

Chceš si vyzkoušet, jak vypadá náš kurz MTB jízdy? A nebo víš o někom, kdo o kurzu MTB jízdy přemýšlí? Vyzkoušej si ho nanečisto! Naši instruktoři Ti v okolí SBCR ukážou, jak vypadají jednotlivé lekce a jaké MTB dovednosti trénujeme. Program uzpůsobíme podle úrovně účastníků. Kurz MTB jízdy na zkoušku bude trvat dvě hodiny a budeme se pohybovat v okolí SBCR. Opět můžeš využít zázemí SBCR včetně skříněk a sprch.

CHCI VYZKOUŠET KURZ

Představení Trail-Guide plánů na sezonu - 14:30h

Rychlé představení na co všechno se s námi můžeš těšit v sezóně 2023!

Sranda závody v zázemí SBCR 14:30h - 16h

V zázemí SBCR budou probíhat menší sranda závody o věcné ceny - na pumptracku, bunnyhop contest a balance challenge. 

Opékání špekáčků a (ne)alko limča - 14h+

Po 14h si budeš moct opéct špekáčky, které si buď přinesete sami, nebo budou k zakoupení i na místě. Platí do vyprodání zásob, kdo dřív přijde, ten dřív opéká. (NE)alko limča snad nedojde! 

Potkej se se svou partou po zimní pauze, poznej nové parťáky a parťačky na společné vyjížďky. Užij si den na kole v terénu s partou lidí na stejné vlně.

Těšíme se na Tebe!

Parťáci projektu