Sezona je za rohem, přidáš se na otvíračku 21. dubna? více

Přidáš se na otvíračku 2. dubna?

V neděli, 2.4. v 10 hodin se potkáme u našeho parťáka SBCR. Těšit se můžeš na vyjížďky, kurz na zkoušku, sranda závody, společné opékání špekáčků a také představení novinek, které na sezónu 2023 chystáme.

Na co se můžeš těšit?

  • dvě vyjížďky v okolí SBCR
  • kurz MTB jízdy na zkoušku 
  • sranda závody o věcné ceny na pumptracku a okolí SBCR
  • představení Trail-Guide plánů na sezónu 2023
  • opékání špekáčků a (ne)alko limču


Společné vyjížďky - 10h - 12h

Ráno po 10h vyrazíš s našimi průvodci na vyjížďku v okolí SBCR. Můžeš si vybrat ze dvou úrovní - Trail s lehčím terénem a nebo All-Mountain, kde na Tebe budou čekat už náročnější terénní výzvy. Počítej, že vyjížďka bude trvat zhruba 2 hodiny. Nemusíš se o nic starat a jen vyrazit. V SBCR můžeš využít i plné zázemí se skříňkami a sprchami.

Registrovat na vyjížďky se můžeš tady.


Kurz MTB jízdy na zkoušku - 14h - 16h

Chceš si vyzkoušet, jak vypadá náš kurz MTB jízdy? A nebo víš o někom, kdo o kurzu MTB jízdy přemýšlí? Vyzkoušej si ho nanečisto! Naši instruktoři Ti v okolí SBCR ukážou, jak vypadají jednotlivé lekce a jaké MTB dovednosti trénujeme. Program uzpůsobíme podle úrovně účastníků. Kurz MTB jízdy na zkoušku bude trvat dvě hodiny a budeme se pohybovat v okolí SBCR. Opět můžeš využít zázemí SBCR včetně skříněk a sprch.


Registrovat se na kurz MTB jízdy na zkoušku můžeš tady.


Představení Trail-Guide novinek a plánů na sezónu - 13:00h

Rychlé představení na co všechno se s námi můžeš těšit v sezóně 2023!

Sranda závody v zázemí SBCR 13:30h - 15h

V zázemí SBCR budou probíhat menší sranda závody - na pumptracku, bunnyhop contest a soutěž v trackstandu. V 15h pak vyhlásíme vítěze!

Opékání špekáčků a (ne)alko limča - 13h+

Po 13h si budeš moct opéct špekáčky, které si buď přinesete sami, nebo budou k zakoupení i na místě. Platí do vyprodání zásob, kdo dřív přijde, ten dřív opéká. (NE)alko limča snad nedojde! 

Potkej se se svou partou po zimní pauze, poznej nové parťáky a parťačky na společné vyjížďky. Užij si den na kole v terénu s partou lidí na stejné vlně.

Těšíme se na Tebe!

Parťáci projektu