Daruj MTB dárek, co potěší více

Podzimní zavíračka Trail-Guide sezóny - 7.10.

Pojď s námi uzavřít letošní Trail-Guide sezónu! Potkáme se u našeho parťáka SBCR, který nám poskytne veškeré potřebné zázemí. Těšit se můžeš na společné vyjížďky, opékání špekáčků a soutěže o věcné ceny. Zkrátka den na kole s partou lidí na stejné vlně.

Jak bude akce probíhat?

  • dvě vyjížďky v okolí SBCR
  • sranda závody o věcné ceny na pumptracku a okolí SBCR
  • opékání špekáčků a (ne)alko limča

Společné vyjížďky - 10h - 12h

Ráno po 10h vyrazíš s našimi průvodci na vyjížďku v okolí SBCR. Můžeš si vybrat ze dvou úrovní - Trail s lehčím terénem a nebo All-Mountain, kde na Tebe budou čekat už náročnější terénní výzvy.  Počítej, že vyjížďka bude trvat zhruba 2 hodiny. Nemusíš se o nic starat a jen vyrazit. V SBCR můžeš využít i plné zázemí se skříňkami a sprchami.

Sranda závody v zázemí SBCR 13:30h - 15h

V zázemí SBCR budou probíhat menší sranda závody - na pumptracku, bunnyhop contest a soutěž v trackstandu. V 15h pak vyhlásíme vítěze! Ve hře budou i nové Trail-Rider dresy!

Opékání špekáčků a (ne)alko limča - 13h+

Po 13h si budeš moct opéct špekáčky, které si buď přinesete sami, nebo budou k zakoupení i na místě. Platí do vyprodání zásob, kdo dřív přijde, ten dřív opéká. 

Potkej se se svou partou před zimou, poznej nové parťáky a parťačky na společné vyjížďky. Užij si den na kole v terénu s partou lidí na stejné vlně.

Těšíme se na Tebe!

Klikni na odkaz níže a prohlédni si fotky z akce.

FOTOGALERIE ZE ZAVÍRAČKY

Parťáci projektu