Sezona je za rohem, přidáš se na otvíračku 21. dubna? více

Nově zavádíme kreditový systém!

.

.

.

Chceš se přihlásit na kurz, ale už dopředu víš, že na jednu nebo více lekcí nebudeš moct dorazit? Nechce se Ti to zdlouhavě řešit přes maily? Přesně pro tyhle situace nově zavádíme kreditový systém. Pokud se odhlásíš z lekce dostatečně dopředu, systém Ti automaticky připíše hodnotu lekce na tvůj účet ve formě kreditů. Kredity pak můžeš uplatnit na jakoukoliv naši placenou akce.

Nově ve svém uživatelském profilu najdeš i rozpis jednotlivých lekcí kurzu, na který si registroval/a. Díky tomu se můžeš z dílčích lekcí v případě plánované neúčasti sám/sama odhlásit. Po odhlášení se Ti na tvůj účet připíšou kredity odpovídající hodnotě zrušené lekce.

Věříme, že Ti nový systém ulehčí a zpříjemní přihlašování na naše akce. 

1. Jak se odhlásit z dílčí lekce

Ve tvém účtu vyberu termín akce a kliknu na “má registrace”. Když má akce více lekcí, vidím zde tlačítko “odhlásit lekci”. Když na něj klikneš, tak se Tě web zeptá, zda chceš lekci opravdu odhlásit a ukáže Ti počet kreditů, které odhlášením získám. Po potvrzení odhlášení se Ti přičtou kredity odpovídající hodnotě lekce (např ¼ ceny kurzu v případě odhlášení 1 ze 4 lekcí kurzu).

Odhlašování má své limity. Platí, že:

  • Kurz se 2+ lekcemi = max. 1 odhlášení
  • Kurz se 4+ lekcemi = max. 2 odhlášení
  • Kurz s 8+ lekcemi = max. 3 odhlášení
  • Odhlásit z lekce se můžeš nejpozději nejpozději 48 hodin před startem lekce

2. Jak se přihlásit na dříve zrušenou dílčí lekci

Stačí jít do tvého uživatelského účtu a vybrat “má registrace” u termínu zvoleného kurzu. Zde vidíš seznam lekcí vč. tlačítka přihlásit se na lekci. Po kliknutí na tlačítko se Tě web zeptá, zda se chceš přihlásit a ukáže Ti počet kreditů, které Ti odečte. Po potvrzení se kredity odečtou a web Tě přihlásí zpět. V případě, že je hodnota mých kreditů nižší než cena lekce, web Tě vyzve doplatit zbylou částku.

3. Jak se přihlásit na dílčí lekci kurzu

Hlásit se pouze na dílčí lekci nového kurzu nejde. Vždy je možné se hlásit pouze na celý kurz. Pokud si chceš nahradit dílčí lekci kurzu, ozvi se nám prosím na filip@trail-guide.cz

4. Jak uplatnit kredity

Kredity je možné uplatnit na jakoukoliv placenou akci na našem Trail-Guide webu. Při objednávce stačí zakliknout možnost “uplatnit kredity.”

V případě, že je hodnota tvých kreditů vyšší než hodnota akce, kredity se jednoduše sníží o hodnotu zaplacené akce. Pokud je hodnota kreditů nižší než hodnota akce, kliknutím na  “uplatnit kredity” se sníží cena o hodnotu kreditů a zbývající částku doplatím kartou.

Historii kreditů vždy vidíš ve výpisu z kreditového účtu, do kterého se dostaneš přes položku v horním menu “Tvůj kredit”.

Pokud Ti není něco jasné, napiš nám na info@trail-guide.cz.

Parťáci projektu