COVID-19 aktuální info (04/21) více

COVID-19 aktuální info (04/21)

Chceš vědět, co kdy a jak budeme letos jezdit? Tento příspěvek budeme průběžně aktualizovat pro Tvůj nejlepší přehled o blížících se akcích v době virové a nouzové. Vše máme připraveno a jak to bude jen trochu dávat smysl, opět do toho společně šlápneme naplno!

Zde v pár větách to nejdůležitější pro další týdny:


Sezónu startujeme v květnu!Kurzy MTB jízdy, dětský kroužek, vyjížďky startují 05/21

  • Předpokládaný start od květena 2021. Na kurzy či dětský kroužek se / své dítě můžeš v pohodě hlásit už teď a kdyby to opět nebylo možné, nabídneme Ti kopec náhradních termínů, kredity pro budoucí akce nebo vrátíme peníze. Vyjížďky na web vypíšeme, jakmile to bude vypadat nadějněji.
  • Mrkni na kalendář akcí

Zahraniční výjezdy budou

  • Se všemi 2021 termíny i lokalitami počítáme - včetně Sölden novinky! Věříme, že to v létě s negativními testy či očkováním půjde a všichni si dobijeme baterky na epické MTB dovolené. O všem budeme včas informovat přihlášené. Kdyby to náhodou nešlo, postup bude stejný jako u kurzů jízdy - vybereš si jiný termín, kredity či pošleme peníze zpět.
  • Vyber si zahraniční výjezd

Kdyby cokoliv, napiš nebo zavolej a rádi zodpovíme všechny Tvé dotazy nebo přání! Za TG tým zdraví a přeje flow nejen na koleTom

Parťáci projektu