Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Individuální výcvik

Uplynulé termíny

Datum Volná místa Cena TG Club cena
Zamluv si termín individuálního výcviku 8 2950,- 2700,-

Všechny akce Trail-Guide jsou na vlastní nebezpečí. Účastí potvrzuješ, že jsi byl seznámen/a s podmínkami účasti. Za případné škody na zdraví a majetku nenesou TRAIL-GUIDE, zapsaný spolek ani jednotliví průvodci žádnou zodpovědnost.

O kurzu

Zlepši svou techniku jízdy! V soukromé lekci s MTB instruktorem procvičíš vybrané prvky MTB jízdy. Výcvik navrhneme na míru dle Tvých přání a našeho doporučení - získáš tak jistotu v oblastech jízdy, které jsou pro Tebe prioritní. Trénujeme vše od úplných začátků přes náročnější terénní jízdu až po přípravu na cross country či enduro závody. 

Počet lidí         
Cena TG Friend          
Cena TG Club*
1
2950,-Kč
2700,-Kč
2
1990,-Kč
1750,-Kč
3
1750,-Kč
1500,-Kč
4
1350,-Kč
1100,-Kč
5 a více
1150,-Kč
950,-Kč

*Chceš výhodnější cenu a další benefity? Přihlaš se do TG Bike Club.Cena je uvedena za 3h lekci. Možno domluvit i dělší výcvik. 


Zlepši svůj pocit z jízdy v lekci, která je věnovaná jen Tobě!

Výcvik probíhá v Praze v průběhu celého roku a je jen na Tobě, jaký termín společně domluvíme. Lze absolvovat jednorázovou lekci či dlouhodobý výcvik.

Přihlásit se můžeš zde na webu, na info@trail-guide.cz Více info na ‭+420 605 954 488‬‭.

Program

Lekce 2019

Výcvik sestavíme na míru!

  • Před startem výcviku společně nastavíme optimální průběh a cíle našeho společného tréninku.
  • Vyučujeme všechny úrovně obtížnosti - od úplných základů až po pokročilé prvky MTB jízdy.
  • S využitím videocoachingu rychle identifikueme oblasti pro zlepšení.
  • Po výcviku obdržíš videa a písemné doporučení pro návazný trénink.
  • Trénujeme v průběhu celého roku 2019

Termíny

Cena

Více o klubu

Kontakt

Co tě čeká?

  • 1x 3 hod výcviku (lze i rozšířit)
  • Výcvik sestavený na míru Tvým přáním
  • Videocoaching
  • Písemné osobní hodnocení
  • Možnost nastavení dlouhodobého tréninkového plánu

Faq

Výcvik je vhodný pro všechny horské cyklisty. Od úplných začátečníků až po pokročilé!

V základní úrovni Tě připravíme na pohodové vyjížďky v lese, TG hobby vyjížďky, MTB centra či technické pasáže cross-country závodů typu Kolo pro život.

V pokročilé úrovni Tě připravíme na TG All-mountain vyjížďky, česká a alpská MTB centra, technické pasáže enduro závodů, stylové triky na zemi i ve vzduchu.

Konkrétní výcvikový plán vždy nastavíme dle Tvých přání a očekávání.

Přihlásit se můžeš samostatně či se svým partnerem / přáteli.

Jednodušší výcvik v pohodě zvládneš i na kole s odpruženou přední vidlicí, tzv. hardtail. Pro větší pohodlí doporučujeme celoodpružené (crosscountry, trail, all mountain, enduro), ale rozhodně to není nutné.

Pro náročnější výcvik důrazně doporučujeme celoodpružené (trail, all mountain, enduro). V dnešní době však existují také hardtaily s progresivní geometrií, na kterých kurz zvládneš také, i když v menším komfortu.

Pro zajištění maximální kvality kurzu MTB jízdy limitujeme počet účastníků na 6 osob / instruktor a max. 1 instruktor / skupina.

Všichni Trail-Guide instruktoři absolvovali trenérský kurz, kurz první pomoci a interní Trail-Guide školení. Instruktoři hobby coachingových lekcí mnohaletou praxi v terénu a kolo je pro ně zábava. Mezi instruktory AM coachingových lekcí jsou přední enduro závodníci či zkušení letci.

Jednoduše. Staň se členem našeho TG bike club. Jde o cenově efektivní variantu pro časté účastníky našich akcí a zájemce o špičkový servis kola či nákup MTB vybavení u našich partnerů.

Nenašel jsi, co hledáš?

Zobrazit další kurzy