Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Trail - Guide zimním spánkem rozhodně nespal!

07.04.2017 | Report

Pro hodně bikerů je podzim, a hlavně zima, obdobím zimního spánku. My v Trail-Guide jsme ale nezaháleli a neustále připravovali zajímavé akce a vyjížďky - jako správní průvodci MTB životem. Kolo není jen ježdění, je to taky životní styl, možnost potkávat a poznávat lidi na stejné vlně a trávit spolu čas. A tak jsme v Praze i Brně, kromě pár nočních a zimních vyjížděk, připravili několik zajímavých MTB akcí. Pořádali jsme servisní semináře, úspěšně začali s brogou (=bike jogou), naučili jsme vás, co dělat, když se kamarád zraní na trailu a vytvořili Kolaborát (unikátní spojení třech bike projektů – Trail-Guide, BikeSpital a ShockTherapy).  Díky spolupráci s BikeSpital máme k dispozici super zázemí pro realizaci všech těch skvělých bike akcí, které jsme do té době měli jen v hlavě!

Z

Ale pojďme pěkně postupně. V zimě jsme v Praze i v Brně začali s lekcemi bikejogy (=brogy), kterou jsme se inspirovali v kanadském Whistleru, kde se těší veliké oblibě. Víme, že jako u mnoha jiných sportů, i při bajkování naše svaly trpí na zkrácení nebo nadměrné přetížení. A proto je důležité se věnovat správnému protahování a posilování nejvíce namáhaných svalů. V průběhu zimního období jsme zorganizovali 13 lekcí brogy v Praze a odstartovat dlouhodobé kurzy v Brně! Máme z toho dobrý pocit a budeme pokračovat opět na podzim.  Teď už můžeme prozradit, že v létě v Praze zorganizujeme i workshop zaměřený na správné protahování před jízdou a hlavně po jízdě. Máte se na co těšit!