Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

4+1 tipy na originální dárek pro bikera

20.10.2020 | Tipy/triky

Každý chceme svým nejbližším na Vánoce či narozeniny udělat radost super dárkem! Trefit se do vkusu bikera ale může být náročné, protože jen oni přeci svému koníčku rozumí nejlíp, že? Mrkni na pár tipů na originální dárek od Trail-Guide, co věříme, že potěší.

Když Tě zaujmou, pořídit je můžeš rovnou ZDE.

1. Voucher na porci adrenalinu za řidítky

Originalni_darek_pro_bikera_-_kurz_jizdy_awo1mm.jpg

Daruj poukaz na kurz MTB jízdy v roce 2021! Trénovat může vše od základů přes sjezdy, kořeny, kameny po pokročilé triky jako skoky, dropy či jízdu po zadním - zkrátka nejdůležitější a nejžádanější MTB dovednosti. Stačí vybrat voucher na skupinový či individuální výcvik. Vše ostatní zařídíme.


2. MTB lékárnička

Originalni_darek_pro_bikera_-_mtb_lekarnicka_gm7rt3.jpg

Daruj praktickou Trail-Medic lékárničku! Je sestavena týmovým záchranářem, vozí ji naši instruktoři i průvodci a obsahuje vše pro zajištění nejčastějších MTB zranění. Navíc je ve stylovém obalu a s QR kódem na appku Záchranka. Kolo občas bolí a je dobré být připraveni.


3. Voucher na MTB výbavu

Originalni_darek_pro_bikera_-_poukaz_na_vybavu_rqrier.jpg

Daruj poukaz na nákup kvalitní a stylové MTB výbavy. Helmy, oblečení a chrániče či servisní výbava, kterou v terénu sami používáme a můžeme upřímně doporučit na jednom místě. Stačí vybrat hodnotu voucheru, který lze využít na nákup na našem obchůdku Trail-shop.cz v roce 2021.


4. Lifestyle MTB oblečení

Originalni_darek_pro_bikera_-_lifestyle_MTB_obleceni_e8t6vw.jpg

Daruj lifestyle tričko, mikinu nebo čepici, co bude dělat radost, i když není zrovna na kole! Osobitý design, dámské i pánské střihy, různé barvy, super pohodlný materiál z biobavlny a certifikáty udržitelnosti i kvality! Ať reprezentuje partu Trail Rider i když zrovna sedí v kanclu nebo na pivu.


5. Voucher na zahraniční MTB výjezd

Originalni_darek_pro_bikera_-_biketrip_et2qmn.jpg

Daruj ultimátní MTB zážitek poukazem na alpský biketrip! Nejlepší zážitky jsou totiž s partou lidí na stejné vlně a nejlepších trailech, které lokalita nabízí. Ideální jako společný dárek skupiny přátel či kolegů z práce. Stačí vybrat destinaci a ozvat se nám. Vše ostatní zařídíme my.


Chceš být nejlepší MTB ježíšek? Kompletní výběr i možnost nákupu máš na našem trail-shop.cz. Zajisti si dárky pro nejbližší, dokud je čas.

Klikni zde a vyber si