Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Srazíme se na Trutnov Trails! vol. 2

Termíny

Datum Volná místa Cena TG Club cena
29.- 30. června 2019 (sobota - neděle) 19 dobrovolný příspěvek na TT,- dobrovolný příspěvek na TT,- Přihlásit se

Všechny akce Trail-Guide jsou na vlastní nebezpečí. Účastí potvrzuješ, že jsi byl seznámen/a s podmínkami účasti. Za případné škody na zdraví a majetku nenesou TRAIL-GUIDE, zapsaný spolek ani jednotliví průvodci žádnou zodpovědnost.

O akci

Na Trutnov Trails jsme se srazili už minulý rok a byla to pecka! Jedeš i letos? Poslední rok místní borci pořádně mákli a můžeš se těšit na nové části trailů i na zbrusu novou Žiletku. Zapiš si do deníčku poslední červnový víkend!


Jak to bude probíhat?

  • V sobotu máš 2 varianty - lehčí / těžší kurzy MTB jízdy anebo vedené vyjížďky různých obtížností. Večer zhodnotíme život i koloživot u (nealko)piva a možná proběhne divočina.
  • V neděli to vydýcháme a budeme zase jezdit!
IMG-20180715-WA0005_ibltai.jpg


Kurzy MTB jízdy?

V sobotu máš i super příležitost s námi zlepšit svou techniku jízdy přímo na trutnovských trailech. Dopoledne Tě čeká trail coaching lekce na výjezdy, sjezdy a různé typy zatáček a odpoledne all mountain lekce zaměřená na prudké a technické sjezdy, drop i technické výjezdy. Část výtěžku za jde na rozvoj stezek. Ideální pro absolventy našich lekcí v Praze nebo ty, kterým se výcvik v pracovní dny nehodí. Registrace na kurzy ZDE.

Jsi dáma, naše instruktory už znáš a chceš zkusit jiný způsob výkladu? Ve stejném termínu probíhá Ladies camp Dušana Mihalečka a stále je volné místo!


Jak to vypadalo loni? Mrkni na fotogalerku.

DSCF0299_bicllf.jpg


Srazíme se na Trutnov Trails! Více info níže ↓

Program

Sobota 29. června

  • Odpoledne / večer - srazíme se ve Lhotecké hospodě, u (nealko)pivka probereme život i kolo a možná spatříš divočinu. (cca 19:00+)


Na kurzy se přihlašuješ ZDE.


* U vyjížděk čekej žádný program! Prostě jedeme na kolo s partou kamarádů a chceme si to užít na max. Bez registrace (stačí přijet na místo srazu včas)

Neděle 30. června

  • 10:00+ vyjížďky s průvodci*. Sraz na parkovišti nad Bohuslavicemi
  • Volný program


* U vyjížděk čekej žádný program! Prostě jedeme na kolo s partou kamarádů a chceme si to užít na max. Bez registrace (stačí přijet na místo srazu včas).

Termíny

Cena

Více o klubu

Kontakt

Co tě čeká?

Nenašel jsi, co hledáš?

Zobrazit další kurzy

Parťáci projektu