#pridejse - Rok 2019 startujeme naplno! | Trail-guide.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

#pridejse - Rok 2019 startujeme naplno!

02.01.2019 | TG Times

rok 2018 úspěšně za námi. Byla to pořádná jízda a děkujeme Ti za ni! Na rok 2019 jsme zařadili vyšší rychlostní stupeň a zde je ochutnávka věcí, které má smysl plánovat už teď v lednu. Do nového roku Ti za tým #nejezdisam #pridejse přejeme spoustu energie, pohody a endorfinu nejen v sedle kola!


Nejlepší alpské MTB? Jedině s partou lidí na stejné vlně!

Už máš plány na léto? Po velkém úspěchu zahraničních výjezdů 2018 opět vyrážíme do rakouského Saalbachu a přidáváme ty nejlepší MTB trasy švýcarského Davosu. Pro maximální kvalitu od startu až po cíl zahraniční výjezdy nově kompletně zajišťujeme my. Termíny už teď najdeš na webu Trail-Guide, ať si můžeš naplánovat dovolenou. Bude to jízda! Jedeš taky?

hgyqp4ercsg2xghkiohq.jpg y9ghnau0mwrbqcajlbrn.jpg


Vyjeď do roku 2019 naplno!

Novoroční párty v nové TG klubovně! První velká událost roku 2019 a Ty můžeš být u toho! Zapiš si do kalendáře 31. ledna 2019, zaregistruj se na webu. Pojď s námi zkolaudovat nové klubové prostory a probrat plány na letošní sezónu. Více info ZDE.


PS: Od února spouštíme servisní workshopy, bike jógu a MTB movie nights! Více najdeš vždy na FB a webu.


Nová TG klubovna na Braníku?


Je tam promítačka, les a fotbálek.

Je tam cykloservis.

A od února klubové eventy!

es2gcfsscjlhwtf6l1be.jpg

Parťáci projektu